Malatya'daki öğretmenlere proje yazma eğitimi verilecek

Malatya'daki öğretmenlere proje yazma eğitimi verilecek
Malatya'daki öğretmenlere proje yazma eğitimi verilecek
MALATYA (AA) - Malatya'da görev yapan okul idarecileriyle öğretmenlere yönelik "Erasmus-Comenius Okul Eğitimi Projeleri Yazma Eğitimi" başvuruları...

MALATYA (AA) - Malatya'da görev yapan okul idarecileriyle öğretmenlere yönelik "Erasmus-Comenius Okul Eğitimi Projeleri Yazma Eğitimi" başvuruları başladı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada,  AB Projeler Koordinasyon Birimince, Malatya'da görev yapan idareci ve öğretmenler için "Erasmus-Comenius Okul Eğitimi Projeleri Yazma Eğitimi" için başvuruların alındığı kaydedildi.  

Okul personelinin yeterliliklerinin geliştirilmesi ve okul personeline yurt dışında mesleki gelişim fırsatları sunulmasının hedeflendiği proje kapsamında, öğretmenlerin yurtdışında ortak bir okulda öğretmenlik yapmaları ya da yurt dışında mesleki gelişimine yönelik bir kursa katılma imkanı bulunduğu ifade edilen açıklamada, eğitimlerin 19-21 Ocak 2015 tarihinde her gün farklı öğretmen gruplarına olmak üzere 08.30-18.00 saatleri arasında TED Malatya Koleji Seminer Salonu'nda gerçekleşeceği bildirildi. 

Eğitime katılmak isteyen idareci ve öğretmenlerin  iletişim bilgilerini malatyaprojeler44@gmail.com adresine yollayarak başvuruda bulunabilecekleri bildirildi.