MASKİ'den Arapgir'de bilgilendirme toplantısı

MASKİ'den Arapgir'de bilgilendirme toplantısı
MASKİ'den Arapgir'de bilgilendirme toplantısı
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünce Arapgir'de bilgilendirme toplantısı yapıldı. MASKİ...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünce Arapgir'de bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı İrfan Kaya, MASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı İsmail Güney, şube müdürleri ve muhtarların katıldığı toplantıda konuşan Kaya, MASKİ tarafından Arapgir İlçesi'ne yapılan hizmetler konusunda muhtarlara bilgi verdi ve bu yıl içinde gerçekleştirilecek yatırımları anlattı.

Abone Bilgi Güncellenme çalışmalarında muhtarlara büyük görev düştüğünü belirten Kaya, muhtarların bu konuda kendilerine yardımcı olmalarını istedi. 

Arapgir İlçesi'ndeki hizmetlerle ilgili muhtarların görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Kaya, bu tür toplantıları sık sık düzenleyeceklerini ve muhtarlardan gelen istekler doğrultusunda da aciliyet durumuna göre alt yapı çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade etti.

Açılışın ardından toplantıda yetkililer, muhtarların görüş ve taleplerini de dinledi.


    ETİKETLER:

    Malatya

    ,

    Büyükşehir