MESOB Başkanı Keskin'den Başbakan Davutoğlu'na teşekkür

MESOB Başkanı Keskin'den Başbakan Davutoğlu'na teşekkür
MESOB Başkanı Keskin'den Başbakan Davutoğlu'na teşekkür
MALATYA (AA) - Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, şoför esnafına ÖTV'siz araç verileceğini açıklayan...

MALATYA (AA) - Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, şoför esnafına ÖTV'siz araç verileceğini açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu 'na teşekkür etti.

MESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Keskin, şoför esnafının cumhuriyet tarihinde ilk defa bir teşvikten yararlanmış olacağını belirtti.

Yıllarca çabasını gösterdikleri ve her fırsatta dile getirdikleri bir taleplerinin sonuç verdiğini aktaran Keskin, müjdenin Ahilik Haftası'nda geldiğini aktardı.

Bu teşvik ile sadece şoför esnafının kazanmayacağını kaydeden Keskin, " Türkiye 'nin otomotiv sanayisi de kazanacaktır. Vatandaşımız da konforlu araçlarda yolculuk yapacaktır, trafikteki eski araçlar çekilecektir. Neresinden bakarsanız bakın, şoför esnafına verilecek bu teşvikten doğrudan milletimiz ve ülkemiz kazanacaktır. İlk defa şoför esnafına teşvik verilecek olmasından dolayı Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'na ve hükumetimize bir kez daha teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.