MESOB Başkanı Keskin'den Yeni Malatyaspor'a maddi destek

MESOB Başkanı Keskin'den Yeni Malatyaspor'a maddi destek
MESOB Başkanı Keskin'den Yeni Malatyaspor'a maddi destek
MALATYA (AA) - Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeni Malatyaspor'a esnaf camiası adına söz verdiği 10 bin...

MALATYA (AA) - Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeni Malatyaspor'a esnaf camiası adına söz verdiği 10 bin TL'lik parayı, kulübün banka hesabına yatırdı.

MESOB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Keskin, beraberinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Mahrukatçılar Odası Başkanı Orhan Özbek, Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce, Lokantacılar Odası Başkanı Zeki Tuna, Bakkallar Odası Başkanı Mustafa Murat, MESOB Genel Sekreteri Nazmi Güneş ve oda yönetim kurulu üyeleri ile Şekerbank Malatya Şubesi'ne giderek, Yeni Malatyaspor'un hesabına para  yatırdı.

Keskin, burada yaptığı konuşmada, paranın tamamen esnafın kendi cebinden çıktığını belirterek, "Esnafımızın Yeni Malatyaspor'a yardımıdır. İstanbul 'daki Yeni Malatyaspor'a destek gecesinde esnaf ve sanatkar camiası olarak biz 10 bin TL söz vermiştik. Bugün bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Özellikle bu gecede çıkıp söz verenlerin, çıkıp bu sözlerini yerine getirmesi ve Yeni Malatyaspor'a destek vermesi gerekiyor" ifadesini kullandı.