Milletvekili Dinçer'den Başkan Çakır'a ziyaret

MALATYA (AA) - AK Parti İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı...

MALATYA (AA) - AK Parti İstanbul  Milletvekili Ömer Dinçer ve  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.

Dinçer, ziyarette yaptığı konuşmada, Malatya'daki dostlarıyla bağlarını geliştirme programı yaptıklarını belirtti.

Bu vesileyle Başkan Çakır'ı ziyaret ettiklerini ifade eden Dinçer, "Özellikle Malatya'nın son geldiği nokta itibariyle çok değiştiğini gördüm. Daha önce de bakanlık yaparken değişik vesilelerle Malatya'ya gelmiştim. Birbirinden farklı zaman dilimlerinde Malatya'nın gelişimini görme imkanım oldu. Oldukça iyi, şehircilik açısından da ciddi mesafeler kat edilmiş. Özellikle ana cadde ve yeşil alanların varlığı hemen dikkat çeken değişiklikler" diye konuştu. 

Çakır ise Malatya için önemli bir günü geride bıraktıklarını kaydederek, "Sayın Başbakanımız, Malatya'da 44 tesisi hizmete açtı. Son derece başarılı ve güzel bir program oldu. Bütün hemşehrilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.