Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- MHP Malatya İl Başkanı Erdem: - "Bu saatten sonra yapacağımız iş partimize hizmete devam etmektir"

MALATYA (AA) - MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, "Bu saatten sonra yapacağımız iş partimize hizmete devam etmektir" dedi. 

Erdem, yaptığı yazılı açıklamada, 1 Kasım genel seçiminde ülkede ve Malatya'da bekledikleri sonucu alamadıklarını belirtti.

Seçim için çalışan teşkilat başkanlarına ve yönetim kurulu üyeleriyle milletvekili adaylarına teşekkür eden Erdem, şunları kaydetti:

"Partimize teveccüh gösteren değerli hemşehrilerimize de teşekkürlerimizi sunarız. Takdir yüce milletimizindir. Bu saatten sonra yapacağımız iş partimize hizmete devam etmektir. Seçimin sonucunda, Milliyetçi Hareket Partisi Meclis'te yer almış, milletimiz muhalefet görevini partimize vermiştir. Partimiz, bu demokratik görevi layıkıyla yapacak ve aziz milletimizin kendisinden beklediği yapıcı ve etkili muhalefeti gerçekleştirecektir."

Erdem, iktidarın halkın beklentisi olan milli birlik ve beraberliği sağlamasını diledi.

Sosyal medyada bir takım gerçek dışı istifa haberlerinin yer aldığını ifade eden Erdem, "Sanal alemde yayınlanan gerçek dışı istifalar Malatya'da olmamış olup, İl Başkanı olarak ben, İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, ilçe başkanlarımız ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizin hepsi, görevlerinin başındadır. Yalan yanlış haberlere itibar etmemenizi rica ederim" ifadelerini kullandı.