Muhtarlardan Başkan Çakır'a ziyaret

Muhtarlardan Başkan Çakır'a ziyaret
Muhtarlardan Başkan Çakır'a ziyaret
MALATYA (AA) - Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı ve beraberindeki muhtarlar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı...

MALATYA (AA) - Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı ve beraberindeki muhtarlar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ziyarette konuşan Çakır, yürüttükleri çalışmalar sırasında muhtarları her zaman yanlarında gördüklerini belirtti.

Çakır, "Yürüteceğimiz her çalışmada önce muhtarlarımızla irtibata geçerek bilgiler alıyoruz. Büyükşehir olarak hizmetlerimizi önceki yıllara oranla arttırarak devam ettiriyoruz. Önemli olan mahallelere hizmet götürerek sorunları çözmek ve vatandaşın yanında olmak. Büyükşehir yapılanmasıyla birlikte Malatya'nın her noktasında çalışmalar yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı da Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, hizmetleri için Çakır'a teşekkür etti.