Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
MALATYA (AA) - Malatya Emniyet Müdürlüğünce vatandaşların huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmesi için çeşitli uyarılarda bulunuldu.Malatya Emniyet...

MALATYA (AA) - Malatya Emniyet Müdürlüğünce vatandaşların huzurlu bir  Ramazan Bayramı geçirmesi için çeşitli uyarılarda bulunuldu.

Malatya Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bayram süresince Malatya'da üzücü kazaların meydana gelmemesi için motorize trafik ekiplerinin mobese görevlileri, motosikletli ekipler ve yaya görevlilerinin yol ve trafik durumuna göre denetimlerine devam edeceği belirtildi.

Vatandaşların seyahatleri süresince trafik kurallarına eksiksiz olarak uymaları gerektiği vurgulanan açıklamada, şehirlerarası otobüs terminalinde trafik görevlileri tarafından, Malatya'ya giriş ve çıkış yapan otobüslerin denetimlerinin yapılacağı kaydedildi.

Vatandaşların meydana gelen aksaklıklarla ile ilgili ihbarları 155 Polis İmdat hattı veya (0422) 336 55 47 nolu telefon hatlarına yapabilecekleri belirtilen açıklamada, özellikle de sürücüler başta olmak üzere vatandaşların trafik kurallarına riayet etmeleri, trafik kural ihlallerinden kaçınmaları, mümkün olduğunca toplu taşıma araçlarını kullanmaları, kendi hususi araçlarıyla bayram alışverişi nedeniyle trafiğin yoğun olacağı, güzergahların dışında alternatif yolları kullanmaları gerektiği ifade edildi.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Ramazan

  ,

  Telefon

  ,

  emniyet