Semt konakları arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi

Semt konakları arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi
Semt konakları arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin kent genelinde açtığı semt konakları arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi. Büyükşehir...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin kent genelinde açtığı semt konakları arasında masa tenisi turnuvası düzenlendi. 

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesindeki semt konakları arasında Masa Tenisi Turnuvası gerçekleştirildi. Yaklaşık bir ay süren turnuvada her eğitim merkezinden ikişer öğrenci finallere katıldı. Çarmuzu-Kiltepe Semt Konağı'nda üçer set şeklinde gerçekleştirilen final karşılaşmalarında Melekbaba Semt Konağından Enes Çelik birinci, Özalper Semt Konağından Çağrı Çelik ikinci ve Salköprü Semt Konağından İbrahim Topaç üçüncü oldu. 

Kültür ve Eğitim Şube Müdürü Mükremin Yağbasan ile Sosyal Tesisler ve Spor Şube Müdürü Hamza Bozkurt'un da katıldığı final müsabakasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Yağbasan, tüm semt konaklarında her ay bir sosyal aktivite gerçekleştirdiklerini belirterek, "Çocuklarımız eğitim ve öğretime sıkı bir şekilde hazırlanırken bu tip aktivitelerle de kendilerini ispatlama imkanı oluşuyor. Çocuklarımızın internet kafelere gidip zaman öldürmelerindense semt konaklarımız vasıtasıyla geleceğimizi emanet edeceğimiz bireyler haline getirmeye gayret etmekteyiz" ifadelerini kullandı. 

Semt konaklarında bu ay da "Şiir Yazma Yarışması" düzenleneceği kaydedildi.