Şırnak'taki terör saldırısı

Şırnak'taki terör saldırısı
Şırnak'taki terör saldırısı
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - "Türkiye'nin bir evlat daha kaybetmeye tahammülü kalmadı. Terör olaylarına son verilmesi için gerekli önlemler derhal alınmalıdır"

MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, " Türkiye 'nin bir evlat daha kaybetmeye tahammülü kalmadı. Terör olaylarına son verilmesi için gerekli önlemler derhal alınmalıdır" ifadelerini kullandı.

Ağbaba, Şırnak'taki terör saldırısında yaşamını yitiren şehit Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi, erbaş Hamza Yıldırım ve er Ömer Kaan Kandemir için taziye mesajı yayımladı.

Ağbaba, mesajında, Gabar Dağı eteklerinde yaşanan terör saldırısı sonucu 3 askerin şehit düştüğünü üzüntüyle öğrendiğini belirtti.

Son dönemde artan terör saldırılarını şiddetle kınadığını dile getiren Ağbaba, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin bir evlat daha kaybetmeye tahammülü kalmadı. Terör olaylarına son verilmesi için gerekli önlemler derhal alınmalıdır. Şehit düşen hemşehrim Piyade Üsteğmen İbrahim Tanrıverdi ile erbaş Hamza Yıldırım ve er Ömer Kaan Kandemir'e Allah'tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine ve tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum."