Tatlı, Arguvan'da incelemelerde bulundu

MALATYA (AA) - Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Arguvan ilçesinde incelemelerde bulundu.Arguvan'da, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hafız İmer ve Şube...

MALATYA (AA) - Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Arguvan ilçesinde incelemelerde bulundu.

Arguvan'da,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hafız İmer ve Şube Müdürü Hasan Yay tarafından karşılanan Tatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek İmer'den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Arguvan Çok Programlı Lisesinde öğretmenlerle bir araya gelen Tatlı, buradaki konuşmasında, eğitimin ve bu süreçte öğretmenin önemine dikkati çekerek, "Çocuklarımızı yetiştirirken akademik yönüyle beraber değerler eğitimi yönüyle de en iyi şekilde yetiştirmek gerekir. Toplumu benimseyen ve değerlerine saygı duyan nesiller yetiştirmek gerekiyor" dedi.

Tatlı, eğitimcilerin dersi sevgisini katarak sunması gerektiğini belirterek, "Öğretmenlerimize güveniyorum ve her zaman yanlarında olacağım" ifadesini kullandı.

İmer de Tatlı'nın yeni eğitim-öğretim yılının başında ilçeye ziyaretinin öğretmen ve öğrencileri motive ettiğini dile getirerek, kendisine teşekkür etti.

Tatlı, ilçedeki bazı okullara giderek incelemelerde bulundu.

Arguvan Çok Programlı Lisesinin yemekhanesinde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerle bir araya gelen Tatlı, daha sonra Arguvan'dan ayrıldı.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Öğretmen

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  Arguvan