Tatlı, Yeşilyurt'taki bazı okullarda incelemelerde bulundu

MALATYA (AA) - Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt ilçesindeki bazı okullarda incelemelerde bulundu.İl Milli Eğitim Müdürlüğünden...

MALATYA (AA) - Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt ilçesindeki bazı okullarda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tatlı, Ali Kuşçu Eğitim Uygulama Okulu, Mehmet Topsakal Ortaokulu ile yapımı devam eden Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi, Malatya Yeşilyurt Bostanbaşı İlkokulu ve spor salonunu gezdi.

Tatlı, Ali Kuşçu Eğitim Uygulama Okulundaki ziyaretinde öğretmenlerle bir araya geldi. Tatlı, öğretmenlerin görevlerini en iyi şekilde yaptığına inandığını belirterek, "Burada yaptığınız en önemli ve kalıcı hizmet, zihinsel engelli çocuklarımıza en iyi şekilde eğitim vermek. Bu amaçla da İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, sizlere her türlü desteği vereceğiz" ifadesini kullandı.

Yöneticilerle okulların sorunlarını görüşen Tatlı, sıkıntılara çözüm bulmak için çalışacaklarını kaydetti.

Tatlı, okul ziyaretlerini idareci ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek, performans ve başarıyı arttırmak, eksiklikleri değerlendirmek amacıyla gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Tatlı, okul inşaatlarıyla ilgili bilgi aldı.

Ali Tatlı'ya incelemeleri sırasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez ve Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay eşlik etti.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Anadolu

  ,

  spor

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  engelli

  ,

  hizmet