Terör saldırılarına tepkiler

Terör saldırılarına tepkiler
Terör saldırılarına tepkiler
MALATYA (AA) - Malatya İmam Hatipliler Derneği üyeleri, terör olaylarını protesto etti.Dernek Başkanı İbrahim Kayaduman, Malatya Gazeteciler ve...

MALATYA (AA) - Malatya İmam Hatipliler Derneği üyeleri, terör olaylarını protesto etti.

Dernek Başkanı İbrahim Kayaduman, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti'nde düzenlediği toplantıda, terörü lanetlediklerini söyledi.

Terör olaylarının bütün  Anadolu 'nun bağrına ateş düşürdüğünü aktaran Kayaduman, "Bu arada infiale kapılıp tahrip, taciz ve yağmalara katılanlar da kahpece oynanan oyuna bir çeşit alet olmaktadır. Bizleri, 'Türk-Kürt', 'Alevi-Sünni' diye ayırmaya kalkanların hevesleri inşallah kursağında kalacaktır" dedi.

Kayaduman, vatandaşlara oyuna gelmemeleri konusunda uyarıda bulunarak, şöyle devam etti:

"Birlik ve beraberlik içinde kardeş olalım, Allah'ın ipine sımsıkı sarılalım ki tekrar dünyaya hükmedelim. Elimizin yettiği yerlere adalet götürelim. Ey Batı ve uzantıları terör örgütleri, şunu iyi bilin ki vatanımız sizin manevra alanınız değil. Topraklarımızı terk edip, efendilerinizin yanına gidin ve kahrolası egolarınızla baş başa kalın. Müslüman'ın Türk, Kürt veya Arap olması hiçbir şeyi değiştirmez. Ne mutlu Müslüman'ım diyene ve ne mutlu bu vatan için canını veren Anadolu'nun yiğit evlatlarına. Terörsüz huzurlu günler temenni ediyoruz."


  ETİKETLER:

  Alevi

  ,

  Sünni

  ,

  Malatya

  ,

  Anadolu

  ,

  Vatan

  ,

  İmam

  ,

  Protesto

  ,

  adalet

  ,

  batı

  ,

  Birlik