Tiyatro eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi

Tiyatro eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi
Tiyatro eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) tarafından düzenlen kursta, tiyatro eğitimini tamamlayan kursiyerler için...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) tarafından düzenlen kursta, tiyatro eğitimini tamamlayan kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi'nde düzenlenen törende, tiyatro eğitimini tamamlayan 40 çocuk , 42 yetişkin kursiyere sertifikaları verildi.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, burada yaptığı konuşmada, tiyatro çalışmalarının öz güven kazanma ve sosyalleşme anlamında çok faydalı olduğuna inandığını belirtti.

Sertifika almaya hak kazananları tebrik ettiğini kaydeden Gençay, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır, sanata ve gençlere büyük önem veriyor. Kendisinin direktifleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tiyatro kursuna gelen çocuklarımızı tebrik ediyor ve gelecekte inşallah başarılı bir şekilde bu öğrendiklerini hayatlarına aktarmalarını da bekliyoruz" ifadelerini kullandı.