TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Malatya'da

TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Malatya'da
TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Malatya'da
MALATYA (AA) - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.İlk...

MALATYA (AA) -  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak İnönü Caddesi esnafını ziyaret eden Erdoğan, cadde üzerinde bulunan bir dondurmacıya girerek bir vatandaşa dondurma ikramında bulundu. Daha sonra bir tatlıcıya uğrayan Erdoğan, hem iş yeri sahibi hem de vatandaşlarla sohbet etti. Cadde üzerinde Erdoğan'ı gören vatandaşlar fotoğraf çektirdi. Erdoğan daha sonra Yeşilyurt ilçesinde yapımına devam edilen 'Rabia Parkı'nı ziyaret ederek çalışanlarla bir süre sohbet etti.  

AK Parti seçim çalışma noktasını da ziyaret eden Erdoğan, Yeşilyurt ilçesi Gündüzbey Mahallesi'nde bulunan kaptaj sahasını gezerek saha hakkında bilgi aldı. Erdoğan daha sonra kent merkezinde bulunan bir hastanede yatmakta olan iki hastayı ziyaret etti.  Anjiyo olan 98 yaşındaki Ayşe Çığrık, torununun torununa Tayyip ismini verdiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'a bol bol dua ettiğini söyledi. Çığrık, "Tayyip'in yeri ayrı, onu hiç unutmuyorum ve dua ediyorum. Çilesi ağır, Allah yardımcısı olsun. Allah Tayyip'ime sağlık versin" diye konuştu. Çığrık, Bilal Erdoğan'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'a selamlarını söylemesini istedi. Erdoğan, daha sonra aynı hastanede by-pass olan 80 yaşındaki Fatma Katipoğlu'nu da ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman dua ettiğini belirten Katipoğlu, "Allah uzun ömürler versin. Ben size kurban olayım. Tayyip'ime selam söyle. O Türkiye'nin, dünyanın büyük adamı. Her zaman şerefle kazanmasını istiyorum" ifadelerini kullandı. Erdoğan da Katipoğlu'na teşekkür ederek dualarını eksik etmemesini istedi. 

Erdoğan'a ziyaretleri sırasında, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın da eşlik etti.