Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimliğinde görev değişikliği

Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimliğinde görev değişikliği
Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimliğinde görev değişikliği
MALATYA (AA) - İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan, görevinden ayrıldı.İnönü Üniversitesinden...

MALATYA (AA) - İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan , görevinden ayrıldı.

İnönü Üniversitesinden Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Turgut Özal Tıp Merkezinde Başhekim olarak görev yapan Aslan'ın, yürüttüğü idari görevin yükünün fazla olması ve bütün zamanını alması nedeniyle akademik çalışmalarından geri kaldığı ve doçentliğe hazırlanamadığını belirterek, bu görevden ayrılmak istediği belirtildi.

 Daha önce de bu durumunu birkaç kez dile getiren Aslan'ın, üstlendiği görevi fedakarlık göstererek bugüne kadar sürdürdüğü kaydedilen açıklamada, "Aslan, gerek Başhekim gerekse Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptığı süreçlerde, daima başarılı bir performans sergilemiş, hastanemize büyük hizmetlerde bulunmuş ve üniversitemizin sağlık alanındaki başarılarına önemli katkılar sağlamıştır. Yrd. Doç. Dr. Aslan'a, bugüne kadar yürüttüğü görevlerindeki değerli katkıları nedeniyle teşekkür ediyor, başarılarının devam etmesini diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Özgen'in, yeni başhekim görevlendirilinceye kadar, dekanlık görevinin yanı sıra Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimliği görevini de yürüteceği bildirildi. 


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Turgut Özal

  ,

  başhekim

  ,

  ,

  Aslan