Türk Kızılayı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere yardım

Türk Kızılayı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere yardım
Türk Kızılayı'ndan ihtiyaç sahibi ailelere yardım
MALATYA (AA) - Türk Kızılayı Malatya Şubesi, 50 aileye gıda paketi yardımında bulundu. Şube Başkanı Umut Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, Türk...

MALATYA (AA) - Türk Kızılayı Malatya Şubesi, 50 aileye gıda paketi yardımında bulundu. 

Şube Başkanı Umut Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, Türk Kızılayı'nın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlarına devam ettiğini belirtti.

Bu kapsamda, Çavuşoğlu Mahallesi'nde ihtiyaç sahibi aileleri belirlediklerini kaydeden Yalçın, Türk Kızılayı genel merkezinden gönderilen ve içerisinde pirinç, yağ, makarna gibi temel gıda malzemelerinin bulunduğu paketleri ailelere dağıttıklarını bildirdi. 

Kendilerine Türk Kızılayı tarafından teslim edilen bayrağı ellerinden geldiğince ileriye taşıma gayreti içinde olduklarını vurgulayan Yalçın, " Bugün gıda kolisi yardımı yarın başka bir yardımla inşallah ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmeye ve onların bu hayat savaşında yalnız kalmadıklarını, her an yanlarında olduğumuzu hissettirmeye devam edeceğiz. Bize bu imkanı sağlayan, sonsuz güvenle bizi destekleyen bağışçılarımıza şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.