Vali Kamçı, Hekimhan'da inceleme ve temaslarda bulundu

Vali Kamçı, Hekimhan'da inceleme ve temaslarda bulundu
Vali Kamçı, Hekimhan'da inceleme ve temaslarda bulundu
MALATYA (AA) - Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Hekimhan ilçesinde bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.İlçeye gelen Kamçı, Hekimhan Kaymakamı...

MALATYA (AA) - Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Hekimhan ilçesinde bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.

İlçeye gelen Kamçı, Hekimhan Kaymakamı Tunahan Efendioğlu ve Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları tarafından karşılandı.

Millioğulları, Sema Pekdaş Kadın Dinlenme Evi'ni gezen Kamçı'ya burası hakkında bilgi verdi.

Yama Dağı'na giden Kamçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı ve müteahhit firma yetkililerinden burada yapımı süren kayak tesisi hakkında bilgi aldı.

Daha sonra kayak tesisinin yakınında bulunan yaylaya geçen Kamçı, Yazıhan Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu ve Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk tarafından karşılandı.

Burada yaylada kalanlar ve Yazıhan ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri tarafından oynanan yöresel tura oyunu canlandırıldı.

Oyunu Vali Kamçı ile AK Parti  Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ve Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz izledi.