Vali Kamçı'ya "hayırlı olsun" ziyaretleri

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ve Garnizon Komutanı...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek, Vali Süleyman Kamçı'ya "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, Malatya'da yeni göreve başlayan Vali Kamçı'yı ziyaret etti. Kamçı, ziyarette yaptığı konuşmada, cuma günü mesaiye başladığını anımsatarak, "İnşallah güzel Malatyamızda Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm siyasilerimizle, sivil toplum örgütlerimizle güzel hizmetler yapmaya adayım, bunun için buradayım" açıklamasında bulundu.

Başkan Çakır'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kamçı, "İnşallah başarılı çalışmalarına bizimle devam edecek. Güzel hizmetlere birlikte imza atarız" ifadesini kullandı. 

Çakır da Malatya'nın hızla gelişen, kalkınan bir il olduğunu ve buna Vali Kamçı'nın da büyük katkıları olacağını belirtti.

Kamçı'nın büyük bir birikime ve tecrübeye sahip olduğunu ifade eden Çakır, şunları kaydetti:

"Malatyamızda sizlerin destekleriyle, sizlerin önerileriyle daha güzel hizmetler yapacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak bütün kurumlarımızla istişare etmeye çalışıyoruz. Malatya'nın kalkınması adına birlikte yapacağımız projeler varsa bizler onların her zaman yanındayız, her zaman öncülük yapmaya da hazırız. Sizlere de inşallah Malatya'da bulunduğunuz süre içerisinde güzel hizmetler yapmak nasip olsun. Bütün Malatyalı hemşehrilerim adına tekrar hoş geldiniz diyorum."

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çelik ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Akyürek de Vali Kamçı'yı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.