Vali Şahin'den MTSO'ya veda ziyareti

MALATYA (AA) - Valiler Kararnamesiyle İstanbul Valiliğine atanan Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya Ticaret ve Sanayi Odasına (MTSO)...

MALATYA (AA) - Valiler Kararnamesiyle İstanbul Valiliğine atanan Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya Ticaret ve Sanayi Odasına (MTSO) veda ziyaretinde bulundu.

MTSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Şahin, ziyaretteki konuşmasında, Malatya'da görev yaptığı süre içerisinde MTSO ile istişareli çalıştığını belirtti.

MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Meclis Başkanı Sami Payza ile koordineli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Şahin, "Bu süre içerisinde iş dünyamızın Malatya'ya katkıları konusunda birlikte hareket ettik. Malatya benim için ayrı bir öneme sahip. İstanbul'da da her zaman Malatyalılara kapım açık olacak" ifadesini kullandı.

Erkoç da Vali Şahin'in göreve başladığı günden bu yana birlik ruhunu ön plana çıkardığını kaydetti. 

Şahin'in kısa sürede tüm Malatyalıların gönlünü fethettiğini belirten Erkoç, "Sayın Valimiz, iş dünyasını hiç ihmal etmedi. Özel sektörü o kadar önemsedi ki ziyaretlerini aksatmadan sürdürdü. Özellikle kentin sorunlarına olan duyarlılığı bizleri her zaman mutlu etmiştir. Görevi boyunca her zaman istişare yolunu seçti. Bütün halkla çok iyi diyalog kurdu. Sayın Valimize yeni görevinde tekrar başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

Payza da Şahin'in Malatyalılardan biri gibi davranarak halkın gönlünü kazandığını kaydetti.

Erkoç ve Payza, Şahin'e şükran plaketi sundu.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Malatya

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  zaman

  ,

  Birlik