Vali Şahin'den veda mesajı

MALATYA (AA) - İstanbul Valiliğine atanan Malatya Valisi Vasip Şahin, veda mesajı yayımladı.Şahin, mesajında, kentte 31 Ağustos 2012 tarihinde göreve...

MALATYA (AA) - İstanbul Valiliğine atanan Malatya Valisi Vasip Şahin, veda mesajı yayımladı.

Şahin, mesajında, kentte 31 Ağustos 2012 tarihinde göreve başladığını anımsatarak, büyük bir onurla sürdürdüğü görevinden bugün itibariyle ayrılacağını belirtti. 

Temel amacının, devletin kendilerine sağladığı imkanlarla, herhangi bir ayrım gözetmeksizin halkın refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak, kamu düzeni ve güvenini korumak, kamu hizmetlerinde etkinlik ve verimliliği artırmak, ilin ekonomik ve sosyal gelişmesini sağlamak için çalışmak olduğunu kaydeden Şahin, "Bu amaçlarımıza ulaşma çabamızda ve kamu hizmetlerinin yürütülmesinde bizden desteğini esirgemeyen ve bana sizlere hizmet etme imkanı veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sayın Başbakanımıza ve Bakanlar Kurulunun tüm üyelerine şükranlarımı sunuyorum" ifadesini kullandı. 

Şahin, ilde görev yaptığı süre içinde milletvekillerinin, mülki, adli ve askeri erkanın, siyasi partilerin, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarının, üniversitenin, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basının ve Malatyalı hemşehrilerinin büyük desteğini gördüğünü vurgulayarak, "Görev yapmaktan büyük onur duyduğum Malatya'dan sizlere hizmet etmenin mutluluğu ile ayrılıyorum. Bu vesile ile tüm Malatyalı hemşehrilerimize en içten duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum" açıklamasında bulundu.