Yeni Malatyaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Ayboğa:

Yeni Malatyaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Ayboğa:
Yeni Malatyaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Ayboğa:
- "İyi gidişi sürdürüp sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz"

MALATYA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malataspor'un futbol şubesi sorumlusu Aziz Ayboğa, "İyi gidişi sürdürüp sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz" dedi.

Ayboğa, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yeni Malatyaspor'un iyi yolda olduğunu sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını söyledi.

Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar olarak kenetlendiklerini belirten Ayboğa, "Birlik ve beraberlik takımı başarıya ulaştıracak. Sıkıntılı süreçler olabilir ama biz bu sürecin üstesinden hep birlikte geldik. Hiçbir zaman futbolculara karşı güvenimiz de azalma olmadı. Bu noktada futbolcularımız da güvenimizi boşa çıkarmadı. Böyle bir futbolcu grubuyla çalıştığımız için çok şanslıyız" diye konuştu.

Taraftarın sezon başından bu yana takıma büyük desteği olduğunu dile getiren Ayboğa, her maçta taraftarın desteğini hissetmek istediklerini söyledi.

Ayboğa, Feyyaz Uçar'la birlikte başarıyı yakalayacaklarını belirterek, "Feyyaz hocamız ilk maçından galibiyetle ayrıldı. Alınan galibiyet hepimizi çok mutlu etti. Takım olarak iyi yoldayız ve bunu sonuna kadar devam ettirmek istiyoruz. İyi gidişi sürdürüp sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz" şeklinde konuştu.