Yeni Malatyaspor liderliğini sürdürmek istiyor

Yeni Malatyaspor liderliğini sürdürmek istiyor
Yeni Malatyaspor liderliğini sürdürmek istiyor
MALATYA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Centone Karagümrük ile yarın yapacağı maçı kazanarak liderliğini sürdürmeyi...

MALATYA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Centone Karagümrük ile yarın yapacağı maçı kazanarak liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.

Kulüp Başkanı Adil Gevrek,  Türkiye   Futbol Federasyonu antrenman sahasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, grupta geçen hafta Aydınspor 1923 ile yaptıkları maçı kaybetmelerine rağmen liderliklerini sürdürdüklerini söyledi.

Centone Karagümrük ile yarın yapacakları maçta 3 puan hedeflediklerini belirten Gevrek, "Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Pendikspor maçı da önemli ama ondan önce önümüzde Centone Karagümrük maçı var. Bu maçı kazanırsak, Pendikspor'un karşısına daha rahat çıkacağız. İnşallah bu önemli müsabakadan 3 puanla ayrılırız" diye konuştu.

Taraftarları maça davet eden Gevrek, şunları söyledi:

"Taraftarlarımız, ligin başından bu yana en büyük gücümüz oldu. Taraftarlarımızdan aldığımız güçle, sahada en iyi şekilde mücadele ediyoruz. Ben, taraftarlarımızı Centone Karagümrük maçına bekliyorum. Taraftarlarımızın takımımızı yalnız bırakmayacaklarını düşünüyorum."