Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ravcı:

Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ravcı:
Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ravcı:
- "Milli maçlar nedeniyle lige verilen bu arayı iyi değerlendirip, çıkışımızı sürdürmek istiyoruz"

MALATYA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirip, çıkışlarını sürdürmek istediklerni belirtti. 

Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şanlıurfaspor deplasmanında aldıkları 2-0'lık galibiyetin anlam kazanması için 22 Kasım'da kendi saha ve seyircileri önünde karşılaşacakları Kayseri Erciyesspor müsabakasını mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi.

Kayseri Erciyesspor maçının hazıklıklarını sürdürdüklerini belirten Ravcı, "Kendi saha ve seyircimiz önünde önemli bir maça çıkacağız. Zor bir müsabaka olacak. Kayseri Erciyesspor bulunduğu konum itibarıyla alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor. Aynı durum bizim için de söz konusu. Bu yüzden maçın önemi daha da artıyor. Şanlıurfaspor deplasmanından ihtiyacımız olan 3 puanı aldık. Milli maçlar nedeniyle lige verilen bu arayı iyi değerlendirip, çıkışımızı sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.

Ravcı, ligde bütün takımların birbirini yenme şansının olduğunu kaydederek, "Bütün takımlar iyi mücadele ediyor. Bu da hem ligi zorlaştırıyor hem de ligin kalitesini yükseltiyor. Maçlarda çok farklı sonuçlar da ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden Kayseri Erciyesspor maçında herhangi bir olumsuz sonuca yer vermemek için sahadan mutlaka 3 puanla ayrılmalıyız" ifadelerini kullandı.

Taraftardan destek isteyen Ravcı, "Kayseri Erciyesspor maçında taraftara her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Onların desteğiyle galip geleceğimize inanıyorum. Doksan dakika boyunca maçın skoru ne olursa olsun takımdan desteklerini esirgemesinler" şeklinde görüşlerini aktardı.