Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İldiz:

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İldiz:
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İldiz:
- "Hatalarımızdan ders çıkarıp bundan sonraki müsabakalarda iyi futbolumuzu yine sahaya yansıtarak netice almak istiyoruz"

MALATYA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Yücel İldiz, "Hatalarımızdan ders çıkarıp bundan sonraki müsabakalarda iyi futbolumuzu yine sahaya yansıtarak netice almak istiyoruz" dedi.

TFF Antrenman Sahası'nda Göztepe ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Yeni Malatyaspor'da teknik direktör İldiz, antrenmandan önce gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

İldiz, ligde son 2 haftadır kazanamadıklarını hatırlatarak, aldıkları mağlubiyetlerin kendilerine yakışmadığını söyledi.

Adanaspor maçında savunma ağırlıklı oynadıklarını ancak hücumda etkili olamadıklarını kaydeden İldiz, bu sorunu çözmeleri gerektiğini ifade etti.

İldiz, Adanaspor karşılaşmasında buldukları pozisyonları değerlendiremediklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Elazığspor mağlubiyetini Adana'da telafi etmek istiyorduk. Bu dönemde ciddi eleştiriler olabilir, gayet normal. Daha önceki haftalarda oynadığımız futbol beklentiyi yükseltti. O güzel oyunları bu kadroyla oynadık. Demek ki bu kadro bunları yapabiliyor. Hatalarımızdan ders çıkarıp bundan sonraki müsabakalarda iyi futbolumuzu yine sahaya yansıtarak netice almak istiyoruz. Öyle 2 maç kaybettik diye panik yapmayız ama gereken tedbirleri de alacağız."

İldiz, futbolcularına güvendiğini, ilerleyen günlerde yine güzel futbollarını sahaya yansıtacaklarını sözlerine ekledi.