Yeni Malatyaspor yönetimi Kamçı'yı ziyaret etti

Yeni Malatyaspor yönetimi Kamçı'yı ziyaret etti
Yeni Malatyaspor yönetimi Kamçı'yı ziyaret etti
MALATYA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'un yöneticileri, Vali Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti.Kamçı,...

MALATYA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'un yöneticileri, Vali Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti.

Kamçı, ziyarette yaptığı konuşmada, Yeni Malatyaspor'un ligde iyi konumda olduğunu ancak son iki haftada iki beraberlik aldığını belirterek, kendilerinin her maçta 3 puan beklediklerini söyledi.

Yeni Malatyaspor'un bu yıl bir üst lige çıkacağına inandıklarını belirten Kamçı, "Yeni Malatyaspor Süper Ligde oynamış bir takım. Büyükşehir olan Malatya'ya Süper Lig takımı yakışır. İnşallah önümüzdeki yıllarda Yeni Malatyaspor'u Süper Lig'de görme fırsatı bulacağız. Gönlümüz Yeni Malatyaspor'dan yana" diye konuştu.

Kamçı, halkın da Yeni Malatayspor'a karşı bir hoşgörüsünün ve sevgisinin olduğunu, müsabakalara ilgi gösterdiklerini ifade ederek, futbolun insanları kaynaştıran, bir araya getiren ilin güzelliklerini yaşatmaya yarayan bir spor dalı olduğunu sözlerine ekledi.

Yeni Malatyapsor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise ilk amaçlarının bir üst lige çıkmak olduğunu belirterek, üç yıl içinde Süper Lige çıkmak istediklerini kaydetti. 

 Gevrek, Vali Kamçı'ya üzerinde adının yazılı olduğu 44 numaralı formayı hediye etti.