Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan AA Malatya Bürosuna ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan AA Malatya Bürosuna ziyaret
Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan AA Malatya Bürosuna ziyaret
MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AA Malatya Bürosu'nu ziyaret etti.Çalışanların 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutlayan Polat,...

MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AA Malatya Bürosu'nu ziyaret etti.

Çalışanların 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutlayan Polat, Türkiye 'nin güzide kuruluşlarından biri olan AA'nın Malatya Bürosu çalışanlarını günlerini kutlamak için ziyaret ettiklerini söyledi.

AA Malatya Büro çalışanlarına başarılar dileyen Polat, "Gazeteciler bir kamu görevi görmektedirler. Anadolu Ajansı da bizim açımızdan milli bir kurumumuz. Bu kurumumuz ne kadar güçlü olursa hem vatandaşlarımız hem de devletimiz doğru habere o kadar erken ulaşmış olur. Son dönemlerde Anadolu Ajansı'nı her tarafta görmekteyiz. Nerede olay varsa, nerede sevinç varsa, nerede haber değeri taşıyan bir şey vara Anadolu Ajansı'nı da orada görüyorum. Bu da bizi mutlu ediyor" diye konuştu. 

Büro Sorumlusu Tuba Karahan da gazetecilerin bir elçi görevi üstlendiklerini kaydederek, "Kurum ve kuruluş yetkililerinin yaptıkları icraatları halka anlatmak halkın da sıkıntılarını yetkiliye ulaştırmak adına haberlerimizle elçilik yapıyoruz" dedi.

Karahan, Polat'a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.