Yeşilyurt Belediyesi çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi

Yeşilyurt Belediyesi çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi
Yeşilyurt Belediyesi çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi
MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediyesi, hizmet içi eğitimi kapsamında çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verdi.Yeşilyurt Belediyesinden...

MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediyesi, hizmet içi eğitimi kapsamında çalışanlarına  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verdi.

Yeşilyurt Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye personeline gerek sahada gerekse çalışma alanlarında karşılaştıkları olumsuzlarda nasıl davranılması gerektiği anlatıldı. 

Eğitimde değerlendirmelerde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, eğitimin her şeyin başında geldiğini vurgulayarak, "En büyük hazine bilgidir. Bizler bu bilinçle hareket ediyoruz. Belediyemizin daha iyi hizmet verebilmesi için iş, kaza risklerini en aza indirerek sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması için personelimize, uzmanlar tarafından İş Güvenliği ve Sağlığı Eğitimi verildi. Bu tür eğitimlerimiz her zaman devam edecek. Çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını önemsiyoruz" ifadesini kullandı.

İş Güvenliği ve Sağlığı Uzmanı Mehmet İnce de genel iş güvenliği kuralları oluşturulması, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında katılımcılara bilgi verdi.

Eğitime, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Haydar Şahin ve Mehmet Güner de katıldı.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Belediye

  ,

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  hizmet