Yeşilyurt Belediyesinde bayramlaşma

Yeşilyurt Belediyesinde bayramlaşma
Yeşilyurt Belediyesinde bayramlaşma
MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.Tecde Spor Salonu'nda gerçekleşen bayramlaşma...

MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.

Tecde Spor Salonu'nda gerçekleşen bayramlaşma programına, başkan yardımcıları, şirket genel müdürleri, birim müdürleri, belediye çalışanları ile Yeşil Yurt ve İŞGEM Belediye şirketlerinde çalışan personeller katıldı.

İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayan Polat, büyük bir aile olduklarını, özverili ve fedakarca çalışarak ilçeyi daha da ileriye taşıyacaklarını belirtti.

Polat,  Türkiye 'nin zor günlerden geçtiğini vurgulayarak, "Kimse bu toprakları bölemeyecek, asla ayrımcılığa tabi tutamayacaktır. Tarih boyunca nasıl bir arada yaşadıysak inşallah bundan sonra da yine bir arada yaşayacağız. Yaşadığımız sıkıntıları atlatacağız" ifadelerini kullandı.

Hizmetlerini ara vermeden sürdürdüklerini aktaran Polat, şöyle devam etti:

"İnşallah bundan sonra da hizmetlerimize aksatmadan, aşkla, sevdayla, gururla devam edeceğiz. Çünkü biz bu millete hizmet etmeye geldik. Halka hizmet ettiğimiz zaman hakka hizmet ettiğimizi biliyoruz, bu anlayışla çalışıyoruz. Her biriniz de bu anlayışla çalışıyorsunuz."