1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
- AK Parti Manisa Milletvekili Özdağ: "Birilerinin inatla, ısrarla 1 Mayıs'ı Taksim Meydanı'nda kutlamak istemeleri anlamsızdır. Mesele bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalıdır"

MANİSA (AA) - AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Birilerinin inatla ısrarla Taksim Meydanı'nda kutlamak istemeleri anlamsızdır. Mesele bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalıdır" dedi.

Özdağ, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, parti olarak çalışanların ekonomik ve sosyal haklarını iyileştirme adına önemli uygulamalara imza attıklarını kaydetti. 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı'nı kutlayan Özdağ, kutlamaların alanlarda olmasının gayet doğal olduğunu belirterek, "Birilerinin inatla, ısrarla 1 Mayıs'ı Taksim Meydanı'nda kutlamak istemeleri anlamsızdır. Mesele bağcıyı dövmek değil üzüm yemek olmalıdır. Devletimizin toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanunu var buna bağlı kalınmalıdır. Bu kanun çerçevesinde neresi kutlanma yeri olarak gösterilmişse kutlamalar bu alanlarda yapılmalıdır" ifadelerini kullandı.