51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu

51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu
51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu
MANİSA (AA) - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) Selçuk-İzmir arasında koşulan 7. etabında sporcular, yarışma sponsoru Vestel...

MANİSA (AA) - 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun (TUR 2015) Selçuk- İzmir arasında koşulan 7. etabında sporcular, yarışma sponsoru Vestel City fabrikasından geçti.

Selçuk'tan saat 09.40'da başlayan 166,3 kilometrelik 7. etabın 125. kilometresindeki Vestel City parkurunda Torku Konya Şekerspor Kulübü'nden Muhammet Atalay birinci oldu.

Tur öncesinde Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, 16 bin fabrika çalışanı arasında yapılan çekilişte üç kişiye bisiklet hediye etti.

Zorlu, "Gençlerimizi spora ve bisiklet kullanımına teşvik ederken ülkemizde de bu sporun gelişmesine destek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Spora, sağlıklı yaşama her türlü desteği vermeye devam edeceğiz" dedi.

 Herkese bisiklete binmeyi ve düzenli spor yapmayı tavsiye eden Zorlu, "Etrafımdaki herkese de bisiklete binmeyi, düzenli spor yapmayı ve bunu bir yaşam biçimine dönüştürmeyi önerdim. Bugün Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na verdiğimiz bu destekle de bugüne dek spora ve sporculara verdiğimiz desteği daha ileri taşıyoruz" diye konuştu.

Action Team grubu da bisikletlerle gösteri yaptı.