AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ:
"Saadet Partililer, mücahitler, MHP'li olup da Devlet Bahçeli'nin tutumundan rahatsız olan milliyetçiler, ülkücüler, HDP'ye oy verenler, Müslüman Kürt kardeşlerim gelin 1 Kasım'da en güzel cevabı verin"

MANİSA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa milletvekili Selçuk Özdağ, diğer parti seçmenlerine seslenerek, "Saadet Partililer, mücahitler, MHP'li olup da Devlet Bahçeli'nin tutumundan rahatsız olan milliyetçiler, ülkücüler, HDP'ye oy verenler, Müslüman Kürt kardeşlerim gelin 1 Kasım'da en güzel cevabı verin" dedi.

Özdağ, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından Manolya Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarında Manisa'ya yapılan hizmetleri anlattı.

Manisa'ya yapılan yatırımları muhalefetin ve bazı çevreci örgütlerin engelleme girişiminde bulunduğunu söyleyen Özdağ, yol yapılınca kesilen ağaçlara kimsenin sesini çıkarmazken baraj, elektrik üretimi gibi yatırımlarda kesilen ağaçlara ses çıkarıldığını ifade ederek, "Yırca'da bir firma 'Elektrik üreteceğim' dedi. Hemen bütün çevreciler oraya gitti. Keşke kesilmeseydi ama 6 bin zeytin ağacı kesildi yeri, göğü inlettiler. Peki 22 bin ağaç kesilirken neden sesiniz çıkmadı ama elektrik üreteceğiz ya sanayi olacak ya teknoloji olacak ya cep telefonunu, arabayı biz yapacağız ya işte o zaman istemiyorlar" diye konuştu.

Bu egemen güçlere, emperyalistlere cevap verilmesini isteyen Özdağ, "Onların taşeronları paralelcilere, PKK'lılara, Aydın Doğan gibi medya patronlarına, Cem Uzan gibi iş adamlarına cevap verelim. Sandıktan büyük yoktur. Bir tane büyük vardır o da Allah'tır diyelim" ifadesini kullandı.

Türkiye'nin büyümesi ve özgürleşmesi için AK Parti'ye ihtiyaç olduğunu vurgulayan Özdağ, şöyle konuştu:

"Saadet Partililer, mücahitler, MHP'li olup da Devlet Bahçeli'nin tutumundan rahatsız olan milliyetçiler, ülkücüler, HDP'ye oy verenler, Müslüman Kürt kardeşlerim gelin 1 Kasım'da en güzel cevabı verin. Demokrat ve Müslüman Kürtler de bize oy verecek. CHP'nin içerisinde yer alan milli ve yerli solcular veya sosyal demokratlar, yerli ve milli komünistler sizlerden de oy istiyoruz.

Gelin 3 bin yıl sonra doğacak çocuklarımıza, bin yıl önce başlattığımız vatan topraklarını zengin, özgür, uçağını kendisi yapan, tankını kendisi yapan İsviçre, Almanya ve Fransa gibi zengin olan bir Türkiye inşa edelim."

Özdağ, miting sonrasında farklı partilerden AK Parti'ye katılan 50 kişiye rozet taktı.