Ampute oyuncularının kar mesaisi

Ampute oyuncularının kar mesaisi
Ampute oyuncularının kar mesaisi
- İzmir Buca Belediye ve Gençlik Spor Ampute Futbol Takımı Antrenörü Öğüt: - "Futbolcular, Malatya'da karla kaplı zemini temizlemek için kürek bulamayınca çareyi stada yakın bir yerden getirilen tabut ve kapağıyla temizledi"

MANİSA (AA) - Ampute Futbol 1.Lig takımlarından İzmir Buca Belediye ve Gençlik Spor Ampute Futbol Takımı'nın antrenörü Ali Öğüt, geçen hafta deplasmanda oynadıkları Malatya Ayyıldız Ampute Futbol Takımı maçında, karlı kaplı zemininin tabut ve kapağıyla temizlendiğini öne sürdü.

Öğüt, gazetecilere yaptığı açıklamada, Malatya'da Akçadağ İlçe Stadyumu'nda karla kaplı zeminin temizlenmesi konusunda yetkililerin gerekli çalışmayı yapmadığını savundu.

Söz konusu maçın, zemindeki kar temizleme çalışmaları sonrasında oynanabildiğini iddia eden Öğüt, "Stadyumda zemini temizlemek için herhangi bir kürek bulumadık. Böyle bir sorumsuzlukla spor hayatımda ilk defa karşılaştım. Futbolcular, Malatya'da karla kaplı zemini temizlemek için kürek bulamayınca çareyi stada yakın bir yerden getirilen tabut ve tabutun kapağıyla temizledi" diye konuştu.

Öğüt, bu durumun sporcuların moralini bozduğunu sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  İzmir

  ,

  Malatya

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  İddia

  ,

  Lig

  ,

  ilçe

  ,

  kar

  ,

  manisa