Başbakan Yardımcısı Arınç'tan tebrik mesajı

Başbakan Yardımcısı Arınç'tan tebrik mesajı
Başbakan Yardımcısı Arınç'tan tebrik mesajı
- Arınç, Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Spor Toto 3. Lig'e yükselmesi dolasıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün'e tebrik mesajı gönderdi

MANİSA (AA) - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Bölgesel Amatör Lig 'te şampiyon olup Spor Toto 3. Lig'e yükselmesi dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e tebrik mesajı gönderdi.

Bülent Arınç, mesajında, Bölgesel Amatör Lig 8. Grup'ta lider olan Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Spor Toto 3. Lig'e yükselmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Başarıda emeğe geçenleri kutlayan Arınç, "Şahsınızda, kulüp başkanı ve yöneticileri ile futbolcuları tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bu vesile ile Manisalı futbolseverlere selam ve sevgilerimi iletirim" ifadesini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise elde edilen başarının her kesimi mutlu ettiğine işaret ederek, şunları kaydetti:

"Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç'ın da bu vesileyle bizleri tebrik etmesi, şahsımı ve Büyükşehir Belediyespor camiasını onurlandırmıştır. Kendilerine saygılarımızı sunuyoruz. Bu başarıların devamı gelecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."