Bayanlar Voleybol 1. Ligi

Bayanlar Voleybol 1. Ligi
Bayanlar Voleybol 1. Ligi
- Salihli Belediyespor sezon hazırlıklarına başladı

MANİSA (AA) - Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Lig'in yeni ekiplerinden Salihli Belediyespor, sezon hazırlıklarına başladı.

Salihli Belediyesporlu voleybolcular, Fevzi Tüzünalp Parkı'ndaki tesislerde bir araya gelerek Antrenör Gül İlter, yönetiminde çalıştı.

Antrenör İlter, gazetecilere yaptığı açıklamada iyi bir hazırlık dönemi geçirip lige güzel bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti.

Bayanlar Voleybol 1.Lig'de Salihli'nin adından sıkça söz ettireceklerini vurgulayan İlter, "İlk haftada deplasmanda geçtiğimiz sezonun lig şampiyonu Fenerbahçe 'nin konuğu olacağız. Salihli Belediyespor için tarihi bir maç olacak. Günde çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını yapıyoruz. Geçtiğimiz sezon 2. Lig'de iyi bir ivme yakaladık, bunu 1.Lig'e de yansıtmak istiyoruz. Bu başarının geçici olmadığını ligde kalarak göstermek istiyoruz. Çok daha çalışıp, takım ruhunu yakalayarak Salihli Belediyespor'un neleri başardığını göstereceğiz" diye konuştu.

İlk antrenmana Elif Boran, Merve İzbilir, Merve İkbal Albayrak, Aslıhan Atıkır Sinanoğlu, Selin Yurtsever, Aslı Köprülü ve Sabriye Gönülkırmaz ile altyapıdan 5 oyuncu katılırken, milli takımlarda yer alan Serpil Ersarı ve Karina Ocasio çalışmada yer almadı.