Celal Bayar Üniversitesi'nde öğrencilere çağrı

Celal Bayar Üniversitesi'nde öğrencilere çağrı
Celal Bayar Üniversitesi'nde öğrencilere çağrı
MANİSA (AA) - Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ), tercih yapacak öğrenciler için üniversitenin öne çıkan özelliklerini, görüntüler...

MANİSA (AA) - Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ), tercih yapacak öğrenciler için üniversitenin öne çıkan özelliklerini, görüntüler eşliğinde üniversitenin internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlıyor.

CBÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi, yaptığı açıklamada, üniversitelerinin kaliteli ve güçlü akademik personele sahip olduğunu belirtti.

Üniversitenin farklı düşünce, inanç ve hayat biçimlerinin birlikte yaşadığı hoşgörü ortamında, gelişerek değişme ve değişerek gelişmeyi ilke edindiğini kaydeden Prof. Dr. Çelebi, "Amacımız öğrencilerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim -öğretim görmeleri; özgür, analitik ve eleştirel düşünebilen bireyler olmalarıdır. Öğrenci konseyi ve öğrenci kulüpleri vasıtasıyla sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirilmekte, kültür, sanat ve spor etkinlikleri ile kendilerini ifade etmelerine imkan sağlayacak ortam hazırlanmaktadır" dedi.