Demirci, spor külüplerinin kamp merkezi olacak

Demirci, spor külüplerinin kamp merkezi olacak
Demirci, spor külüplerinin kamp merkezi olacak
- Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Demirci'nin en büyük stadı ve kapalı spor salonunda yenilenmesi için belediye ile protokol imzaladı

MANİSA (AA) - Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Demirci'nin en büyük stadı ve kapalı spor salonunda yenilenmesi için Demirci Belediyesi ile protokol imzaladı. 

İlçeyi ziyaret eden Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Savaş Duman, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçenin en büyük stadı ve kapalı spor salonunda yenilenmesi için Demirci Belediyesi ile protokol imzaladıklarını belirtti.

Duman, "Demirci ilçemizde sportif faaliyetlerin arttırılması amacıyla yaz ayı öncesinde çalışmalara başlayacağız. Turgut Özal çim sahası ve spor salonunda incelemeler yaptık. Spor salonun tavanı ve tabanını değiştireceğiz. Ayrıca çim sahanın da çimler yeniden yapılacak" dedi.

Kapalı Spor salonu ve çim sahanın yeniden yapılandırılacağını ifade eden Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ise amaçlarının kapalı spor salonu ve sahalarının yenileyerek, ilçeyi yaz aylarında spor kulüplerinin kamp merkezi haline getirmek olduğunu kaydetti.