Ekrem Pakdemirli'nin sağlık durumu

Ekrem Pakdemirli'nin sağlık durumu
Ekrem Pakdemirli'nin sağlık durumu
- Pakdemirli ailesini ziyaret eden eski Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Sağlık durumunda kısmi iyileşme var. Henüz hayati tehlikesinin devam ettiği yönünde bilgi aldım. Çocuklarıyla da görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim"

MANİSA (AA) - Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'nın Akhisar ilçesinde başına traktörün yük kaldırma aparatının çarpması sonucu ağır yaralanan eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli'nin tedavi gördüğü hastaneyi ziyaret ederek, ailesiyle görüştü. 

Arınç, beraberindekilerle gittiği Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde tedavisi süren Pakdemirli'nin ailesi ve doktorlarıyla görüştü, sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Hastane çıkışı basın mensuplarına açıklamada bulunan Arınç, Pakdemirli'nin ağır bir kaza geçirdiğini ve tedavisinin sürdüğünü söyledi. 

Doktorlardan aldığı bilgiye göre, Pakdemirli'nin sağlık durumunda kısmi iyileşme olduğunu ifade eden Arınç, "Ancak henüz hayati tehlikesinin devam ettiği yönünde bilgi aldım. Çocuklarıyla da görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Manisa'ya, ülkemize çok yararlı hizmetleri olmuş, değerli bir siyasetçi. Yaşı 70'in üstünde olabilir ama bedenen çok güçlü. Ümitliyiz, Rabbim şifalar versin" dedi.

Eski başbakan yardımcısı Ekrem Pakdemirli, 21 Ekim'de Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir etkinlik sırasında başına traktörün yük kaldırma aparatının çarpması sonucu ağır yaralanmış ve yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.