Eski Genelkurmay Başkanı Özkök'ten, Manisa Valisi'ne ziyaret

Eski Genelkurmay Başkanı Özkök'ten, Manisa Valisi'ne ziyaret
Eski Genelkurmay Başkanı Özkök'ten, Manisa Valisi'ne ziyaret
MANİSA (AA) - Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti. Manisa'nın Turgutlu...

MANİSA (AA) - Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti. 

Manisa'nın Turgutlu ilçesi doğumlu Özkök, Vali Bektaş'a yeni görevinde başarılar dilemek için gecikmeli ziyarette bulunduğunu söyledi.

Özkök, memleket havası almaktan da mutluluk duyduğunu ifade etti.  

Vali Bektaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Ziyarette gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Bektaş, 25 Temmuz'da Konya merkezli düzenlenen terör operasyonunda, Akhisar ilçesinde DAEŞ üyesi olduğu iddiasıyla bir kişinin gözaltına alınmasının ardından, bu konuda yeni çalışma yapılıp yapılmadığına ilişkin soru üzerine şunları söyledi: 

"Bakın buradaki gazeteci arkadaşımız da sakallı. O yüzden uzaktan gördüğümüz her sakallıyı IŞİD'ci diye nitelendirmeyelim. Önyargılar bizi yormasın. Manisa'da bu tip illegal oluşumların üzerine gidilir. Varsa gereği yapılır kimsenin şüphesi olmasın. Manisa huzurlu bir dönem yaşıyor. Bu huzurumuza sahip çıkacağız."