Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Sandıktan kim çıkarsa o başımızın tacı olacak"

MANİSA (AA) -  AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Sandıktan kim çıkarsa o başımızın tacı olacak" dedi.

Özdağ, seçim çalışmaları kapsamında Kırkağaç ilçesinde Gelenbe Mahallesini ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Özdağ, genel seçime 21 gün kaldığını hatırlatarak, "1950'de çok partili hayata geçtik. Milletimiz ferasetlidir, akıllıdır. Bu millet insanları dener, 2002 de seçime girdik 'Recep Tayyip Erdoğan 'ı deneyelim dediniz ve 2002 de başbakan oldu siz bir daha deneyelim dediniz 2004 - 2007 'de bir daha denediniz ve Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığı seçimi geldi. Millete geldik ve dedik ki cumhurbaşkanlarını halk seçsin siz yüzde elli sekizle evet dediniz. Abdullah Gül köşke çıktı. 2010 da anayasayı değiştirdik sizin sayenizde. Sandıktan kim çıkarsa çıksın başımızın tacıdır" dedi

Özdağ, Rüzgar gülleri ile 100 bin aileye elektrik ürettiklerini CHP 'nin buna da karşı çıktıklarını belirterek şunları söyledi:

"Kömür 'havayı kirletiyor' diyorsunuz, nükleer santraller 'tehlikeli' diyorsunuz da, rüzgar enerjisine niye karşı çıktınız? Onlar içinde diyorlar ki, 'kuşların göç yolunu engelliyorlarmış' ben bunlara kuş beyinli diyeceğim kuşlara hakaret olur.  

Hastaneler yollar barajlar fakülteler Akhisar ilçesindekini bitirdik şimdi Soma'dakini bitiriyoruz. Manisa'da yüze yakın açılış var 53 gölet 3 baraj İstanbul otobanı bitiyor ve Sabuncubeli tüneli bitiyor. Her yıl okullara 30 bin ton üzüm alıyoruz.   Soma'ya kolin grubu bir termik santral daha yapıyor 2 bin kişi çalışacak işsizlik Manisa'da olmayacak sizin çocuklarınız daha güzel yerlerde çalışacak. 15 ilçemizde fakülte ve yüksekokul yaptık. Onlar konuşurlar AK Parti yapar. AK Parti sizin hizmetkarınız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır."