Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
MANİSA (AA) - Tekvando ve Güreş'te Dünya ve Avrupa şampiyonluğu elde etmiş bazı milli sporcular, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'a destek...

MANİSA (AA) - Tekvando ve Güreş'te Dünya ve Avrupa şampiyonluğu elde etmiş bazı milli sporcular, AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'a destek için Manisa'ya geldi.

Özdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisine verilen bu destekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Kendisine destek vermek amacıyla daha önce de sanatçıların Manisa'ya geldiğini hatırlatan Özdağ, 60 gündür ilçeleri ve mahalleleri dolaşarak seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Seçimlere az bir zaman kaldığını ve ziyaretlerin kendilerine güç verdiğini anlatan Özdağ, "Tekvando ve Güreş'te Dünya ve Avrupa şampiyonu olmuş arkadaşlarımız Manisa'ya geldiler. Bu arkadaşlarımız Türkiye 'de yetişen ender insanlardır. Bunlar yine ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırarak hizmet edeceklerdir. Beni ziyarete gelmeleri bana destek vermeleri benim için gurur verici bir hadisedir. Bu tip sürprizler bizleri mutlu ediyor. Güç buluyoruz" diye konuştu.

Milli Güreşçilerden Nazmi Avluca, Şeref Eroğlu, Mehmet Özal'da Selçuk Özdağ'a destek verdiklerini söyledi.

Toplantıda AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ile AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci de hazır bulundu.