Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Demirci İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'daki seçim için sandık görevlileri ve müşahitlere yönelik eğitim semineri düzenledi.

 MANİSA (AA) - AK  Parti Demirci İlçe Başkanlığı, 7 Haziran'da yapılacak milletvekil seçimi için, sandık görevlileri ve müşahitlere yönelik eğitim semineri düzenledi.

Demirci Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen seminerde konuşan  AK Parti Demirci İlçe Başkanı Ertuğrul Uyar, Türkiye 'nin pazar günü tarihin en önemli seçimine gireceğini söyledi.

Seçime katılımın vatandaşlık görevi olduğunu oy kullanmanın da anayasal hak olduğuna dikkati çeken Uyar, "Tüm gönüldaşlarımız durmadan yorulmadan 7 Haziran için koşmalıdır. Pazar günü oy kullanacak tüm vatandaşlarımızı sandığa bekliyoruz" dedi.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ise milletin desteği ile yeni Türkiye' yolunda ilerlemeye devam edeceklerini inandıklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından Siyaset Bilimci Ozan Erdem, sandık görevlileri ve müşahitlere seçim anında ve sonrasında neler yapılması gerektiği konusunda bilgiler verdi.