Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Manisa Milletvekili Berber: - "Milletin bazen, birilerinin kulağını çekmesi lazım. Bu sefer biraz fazla geldi, kulak milletin elinde kaldı. Onun için biz 7 Haziran günü mesajımızı aldık"

MANİSA (AA) - AK Parti Manisa Milletvekili ve adayı Recai Berber, "Milletin bazen, birilerinin kulağını çekmesi lazım. Bu sefer biraz fazla geldi, kulak milletin elinde kaldı. Onun için biz 7 Haziran günü mesajımızı aldık" dedi.

Seçim çalışmalarını Şehzadeler ilçesinde sürdüren Berber, ziyaret ettiği partisinin ilçe teşkilatında yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarının değil sonuçlarının kendilerini yorgun düşürdüğünü söyledi. 

"Tek başımıza iktidar olsaydık bugün kimsenin yorgun olmayacağına eminim. Bütün yorgunluğu oluşturan 7 Haziran sonrası oluşan tablodur. Ama sandıktan çıkan sonuca razı olduk" ifadelerini kullanan Berber, 7 Haziran'dan sonra "Nerede hata yaptık?" sorusunu kendilerine sorduğunu, milletin de AK Parti 'yi uyardığını dile getirdi. 

"Bu seçimlerde millet bize bir sarı kart verdi" diyen Berber, "Milletin bazen, birilerinin kulağını çekmesi lazım. Bu sefer biraz fazla geldi, kulak milletin elinde kaldı. Onun için biz 7 Haziran günü mesajımızı aldık. Seçimden bu yana yaşananlar bize çok pahalıya mal oldu. Bulanık suyu ve puslu havayı sevenler böyle ortamları fırsat biliyor. Biz dersimizi iyi çalıştık. Seçim beyannamemiz açıklandı. Eksiğimiz varsa da sahada bunları yeniden dinleyeceğiz. Bize kırılan ve küsenleri tekrar kazanarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Her zaman yüksek tuttuğumuz çıtayı yine yüksek tutarak yüzde 50 ile yolumuza devam edeceğiz" değerlendirmesini yaptı. 

Berber'e, AK Parti Manisa milletvekili adayı Nevzat Büküm de eşlik etti.