Görme engelli judocular Judo Salihli'de kampa girdi

Görme engelli judocular Judo Salihli'de kampa girdi
Görme engelli judocular Judo Salihli'de kampa girdi
MANİSA (AA) - Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Judo Erkek Milli Takımı, Portekiz ve Brezilya'da yapılacak olan olimpiyatlar öncesi...

MANİSA (AA) - Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Judo Erkek Milli Takımı, Portekiz ve Brezilya'da yapılacak olan olimpiyatlar öncesi Salihli'de kampa girdi.

Görme Engelliler Judo Milli Takım Teknik Direktörü Yard. Doç. Dr. Önder Karakoç, 3 antrenör ve 14 sporcu ile milli takımın 11 Temmuz'a kadar Salihli ilçesinde kampa girdiğini kaydetti.

Milli Takımın Portekiz'de Görme Engelliler Judo Şampiyonası'na ve Brezilya'nın Rio şehrinde Paralimpik Olimpiyat Oyunlarına katılacağını hatırlatan Karakoç, kamp döneminin çok verimli geçtiğini ifade etti.

Salihli'den sonra Judo Merkezi'nin yer aldığı Balıkesir'de kamp yapacaklarını belirten Karakoç, "Hedefimiz Portekiz'de yapılacak olan Görme Engelliler Judo Şampiyonası ve 2016 yılında Brezilya'nın Rio şehrinde yapılacak olan Paralimpik Olimpiyat Oyunlarına en iyi şekilde hazırlanmaktır. Kamp süresince bizlere destek olan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Oktay Ayaz ile Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Belediye Spor Müdürü Uğur Kocagöz'e teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Balıkesir

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Erkek

  ,

  ilçe

  ,

  manisa