"İş'te Teknoloji Hamlesi"

"İş'te Teknoloji Hamlesi"
"İş'te Teknoloji Hamlesi"
- Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Aynur: - "Manisa'da son 5 yılda yaptığımız toplam yatırım miktarı 60 milyon lirayı buldu"

MANİSA (AA) - Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Çağatay Aynur, son 5 yılda Manisa'da yaklaşık 60 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Turkcell'in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve karlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği " İş 'te Teknoloji Hamlesi" toplantılarının dördüncüsü Manisa'da yapıldı.

Toplantıda konuşan Aynur, şimdiye kadar 22 ilde gerçekleştirdikleri toplantılarda şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlattıklarını kaydetti. 

Turkcell'in  bugün 520 bini aşkın şirkete hizmet verdiğini aktaran Aynur, 2014 yılında ülke ekonomisine 1,5 milyar liralık katkı sağlayarak, kurumsal müşterilere hesaplı, pratik, hızlı ve faydası kanıtlanmış çözümler sunduklarını belirtti.

Şirketlerin bilişim teknolojilerini etkin kullanımı için yeni bir model geliştirdiklerini dile getiren Aynur, "İş'te Teknoloji Hamlesi adını verdiğimiz bu model ile sektörlerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümleri kategorize edip, Turkcell güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz" diye konuştu.

-Manisa'ya 5 yılda 60 milyon liralık yatırım

Anadolu 'nun her köşesine önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade eden Aynur, "Bu yatırımlarımız hem şehrin gelişimine hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Yatırım konusunda önem verdiğimiz illerimizden bir tanesi olan Manisa'da son 5 yılda yaptığımız toplam yatırım miktarı 60 milyon lirayı buldu" dedi.

Toplantıda, Turkcell'in mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak işlerinde fark yaratan Vestel Çağrı Merkezi Müdürü Cemile Selcen Uyguntüzel, Şehzade Gıda firma sahibi Mehmet Erbil ve Özmumcu Gıda'nın mali müşaviri Aydın Emre katılımcılarla başarı hikayelerini paylaştı.