İzmir Orman Bölge Müdürü görevinden istifa etti

İzmir Orman Bölge Müdürü görevinden istifa etti
İzmir Orman Bölge Müdürü görevinden istifa etti
- İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın, AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti

MANİSA (AA) -  İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın, AK Parti 'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. 

Memleketi Antalya'da AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden Aydın, Manisa Orman İşletme Müdürü Yasin Yaprak ve Akhisar Orman İşletme Müdürü Mustafa Temel'i makamında ziyaret ederek, çalışan personel ile vedalaştı. 

Manisa Orman İşletme Müdürü Yaprak'ı ziyareti ardından Akhisar Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret eden Aydın, toplantı salonunda personele yönelik veda konuşması yaparak helallik istedi.

Çalışan personel ile tek tek vedalaşan Aydın, 3 Mayıs 2010 tarihinden bu yana görevini sürdürdüğünü belirterek şunları söyledi:

"İstifa dilekçemi bugün gönderdim, yarın itibariyle de görevimden ayrılıyorum. Hayırlısıyla memleketim olan Antalya'da milletvekili aday adaylığına başvuru yapacağım. İnşallah 30 yıllık meslek hayatımda ormancılık ile ilgili çalışmalarımız var, bu çalışmayı siyasi hayatta da önümüzdeki yeni Türkiye 'de yeni Anayasa yazılmasında katkım olacağı düşüncesiyle yola çıktım. Niyetimiz hayır, inşallah sonumuz da hayır olur."