Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı kutlanıyor
Kurban Bayramı kutlanıyor
MANİSA (AA) - Manisa'da, protokol üyeleri bayramlaştı.Bayramlaşma törenine Vali Vekili Yakup Tat, Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan, İl...

MANİSA (AA) - Manisa'da, protokol üyeleri bayramlaştı.

Bayramlaşma törenine Vali Vekili Yakup Tat, Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan, İl Emniyet Müdürü Tayfur  Erdal Ceren, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık, kurumların müdür ve temsilcileri katıldı.

Vali Vekili Tat, bu yıl yaşanan terör olayları nedeniyle bayramı buruk geçirdiklerini ifade etti.

Polisevi'ndeki törenin ardından protokol üyeleri, Özel Huzurevi Vakfını ziyaret etti.

- Akhisar

Kurban Bayramı nedeniyle Akhisar Belediyesi fuaye salonunda bayramlaşma töreni düzenlendi.

Törene, Kaymakam Kaan Peker, Belediye Başkanı Salih Hızlı, AK  Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Hava Meydan Garnizon Komutanı Hava İkmal Albay Ercüment Erincik, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mete Demir, Akhisar Cumhuriyet Başsavcı Vekili Osman Altınkaya,  siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Peker, "Bayram demek, kardeşlik ve paylaşmak demektir. Başta hemşehrilerim, bütün İslam aleminin bayramını kutluyor, esenlikler diliyorum" dedi.

- Kula

Kula'dati törene, Kaymakam Murat Güven, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kamu kurumlarının amir ve müdürleri, belediye meclisi üyeleri, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Kaymakam Güven, bayramın, yöreye, ülkeye, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu.