Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Manisaspor Teknik Sorumlusu Mutlu: "Maçın hakkı beraberlikti ama son dakikada verdiğimiz pozisyon hatasından dolayı gol yedik" - Bolusspor Teknik Direktörü Erginer: "Üst tarafa tutunma maçı olarak gördük bu maçı"

MANİSA (AA) ?   PTT 1. Lig 'de Manisa'da oynanan maçta Boluspor'a 2-1 mağlup olan Manisaspor'un teknik sorumlusu Dilaver Mutlu, "Maçın hakkının beraberlik olduğunu, son dakikada pozisyon hatasından dolayı gol yediklerini" söyledi.

Mutlu maçtan sonra yaptığı basın açıklamasında, kupa maçında iyi oynadıklarını, bu maça da iyi moralle çıktıklarını kaydetti.

Kötü oynamadıklarını belirten Mutlu, "Bu sahada iyi mücadele ettik, rakip de iyi mücadele etti. Maçın hakkı beraberlikti ama son dakikada verdiğimiz pozisyon hatasından dolayı gol yedik. Bundan sonraki maçlara bakacağız" diye konuştu.

- Boluspor cephesi

Boluspor Teknik Direktörü Reha Erginer ise kendileri için kırılma maçı olduğunu vurgulayarak, şunları ifade etti:

"Üst tarafa sıçrama, üst tarafa tutunma maçı olarak gördük bu maçı. Bu haftalardan sonra yavaş yavaş lig şekillenmeye başlayacak. Biz de o pozisyonumuzu belirlemek istiyorduk. Bunu belirleme açısından oldukça önemli ve kritik bir maçtı. Acemice bir gol ile geriye düştük. Böyle ağır bir sahada bu tip bir gol yedikten sonra maçı çevirmek oldukça zor. Konsantremizi hiç kaybetmedik. Fiziksel olarak da iyi durumda olduğumuzu son 15-20 dakika görebildik."


  ETİKETLER:

  PTT 1. Lig

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  kupa

  ,

  manisa