Manisa Borsası'dan bin öğrenciye bot yardımı

Manisa Borsası'dan bin öğrenciye bot yardımı
Manisa Borsası'dan bin öğrenciye bot yardımı
MANİSA (AA) - Manisa Ticaret Borsası tarafından, ihtiyaç sahibi bin öğrenciye bot yardımında bulunuldu.Manisa Ticaret Borsası Korbey Salonu'nda...

MANİSA (AA) - Manisa Ticaret Borsası tarafından, ihtiyaç sahibi bin öğrenciye bot yardımında bulunuldu.

Manisa Ticaret Borsası Korbey Salonu'nda Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'ın da katılımıyla düzenlenen törende botlar, okul müdürü ve okul temsilcilerine teslim edildi.

Törende konuşan vali Bektaş, Manisa'nın nüfus sayısına göre mevcut öğrenci sayısının az olduğunu ifade ederek, "Elbette çocuklarımız her şeyimiz. Eğitim en önemli çalışma konumuz. Eğitimimize, çocuklarımıza kimin ne kadar katkısı, yardımı olursa ona minnet borçluyuz, şükran borçluyuz. Katkısı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum bu hassasiyetlerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Çocuklarımız inşallah sıcacık bir kış geçirir" diye konuştu.

 Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap da 6 yıldır öğrencilere ayakkabı yardımında bulunduklarını hatırlattı. 

Törene Vali Bektaş'ın yanı sıra Borsa Yönetim Kurulu üyeleriyle İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş ve okulların müdür ve temsilcileri katıldı. 

Yapılan konuşmaların ardından, alınan botlar öğrencilere dağıtılmak amacıyla ilgili okulların müdür ve okul temsilcilerine teslim edildi.