Manisa Valisi Bektaş, şehit yakınlarını ziyaret etti

Manisa Valisi Bektaş, şehit yakınlarını ziyaret etti
Manisa Valisi Bektaş, şehit yakınlarını ziyaret etti
MANİSA (AA) - Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Diyarbakır'daki terör saldırılarında şehit düşen Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz ile polis memuru...

MANİSA (AA) - Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Diyarbakır 'daki terör saldırılarında şehit düşen Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz ile polis memuru Mehmet Uyar'ın yakınlarını ziyaret etti.

Vali Bektaş, eşi Esma Bektaş ile önce, Lice ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce bomba yüklü aracın patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Başçavuş İsmail Yavuz'un Salihli ilçesinin Kabazlı Mahallesi'ndeki ailesinin evine gitti.

Bektaş, daha sonra Çınar ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Mehmet Uyar'ın Güneş Mahallesi'ndeki ailesini ziyaret etti.

Şehit yakınları ile bir süre görüşen Vali Bektaş, acılarının büyük olduğunu belirterek, ülke olarak bu sorunun üstesinden geleceklerini söyledi.

Bektaş'a ziyaretlerinde Salihli Kaymakamı Ertan Peynircioğlu, Garnizon Komutanı Binbaşı Yavuz Yavuz ile İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı da eşlik etti.